![](https://sky-fm.gr/wp-content/uploads/2023/03/gosiopoulos-argyriadis.jpg)
Αθλητικές Περιπολίες
Είμαι ο Γιώργος Αργυριάδης και κάθε Δευτέρα 18:00 – 20:00, με όχημα τον SKY FM 99,7, περιπολούμε στον χώρο του αθλητισμού της περιοχής, της χώρας αλλά και στην γη ολόκληρη.
Είναι η εκπομπή «Αθλητικές Περιπολίες».
Είμαι ο Γιώργος Αργυριάδης και κάθε Δευτέρα 18:00 – 20:00, με όχημα τον SKY FM 99,7, περιπολούμε στον χώρο του αθλητισμού της περιοχής, της χώρας αλλά και στην γη ολόκληρη.
Είναι η εκπομπή «Αθλητικές Περιπολίες».