ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

08:00-10:00
¨Ράπ & Κούλ Show¨. Αθλητική Εκπομπή με τον Κώστα Ραπτόπουλο και τον Νίκο Κουλιανό
10:00-12:00
¨¨Πλάκα Τέλος¨. Αθλητική Ενημέρωση με τον Γιώργος Ζαίρης και Γιάννης Πάγκος
12:00-14:00
¨Μπουρμπουλήθρες¨. Radio Show με τον Τόλη Αγγελακόπουλο, Μέλανη Μιλένοβα και τον Στάθη Μπογδάνο
14:00-16:00
¨Της Κακομοίρας¨. Αθλητικά Εκπομπή με τον Κώστα Ραπτόπουλο και τον Γρηγόρη Κόκκινο
16:00-18:00
¨Σου έχω Νέα¨. Καθημερινή Ραδιοφωνική Εκπομπή με την Ελένη Μπαρμπάκου
18:00-20:00
¨Δευτέρα στον Αέρα¨. Mε τον Θοδωρή Παναγιωτίδη και την Μαίρη Αντωνιάδου
20:00-21:00
¨Εκτός Κλίματος¨. Mε τον Παναγιώτη Τσαρτσιανίδη
08:00-10:00
¨Ράπ & Κούλ Show¨. Αθλητική Εκπομπή με τον Κώστα Ραπτόπουλο και τον Νίκο Κουλιανό
10:00-12:00
¨¨Πλάκα Τέλος¨. Αθλητική Ενημέρωση με τον Γιώργος Ζαίρης και Γιάννης Πάγκος
12:00-14:00
¨Μπουρμπουλήθρες¨. Radio Show με τον Τόλη Αγγελακόπουλο, Μέλανη Μιλένοβα και τον Στάθη Μπογδάνο
14:00-16:00
¨Της Κακομοίρας¨. Αθλητικά Εκπομπή με τον Κώστα Ραπτόπουλο και τον Γρηγόρη Κόκκινο
16:00-18:00
¨Σου έχω Νέα¨. Καθημερινή Ραδιοφωνική Εκπομπή με την Ελένη Μπαρμπάκου
18:00-20:00
¨Μουσική Μαγεία¨. Μουσική Εκπομπή με την Κατερίνα Σπέντσα
20:00-22:00
¨Ο Πέμπτος Ζάλος¨. Παραδοσιακή Κρητική Μουσική με τον Πόλη Αθανασιάδη
08:00-10:00
¨Ράπ & Κούλ Show¨. Αθλητική Εκπομπή με τον Κώστα Ραπτόπουλο και τον Νίκο Κουλιανό
10:00-12:00
¨¨Πλάκα Τέλος¨. Αθλητική Ενημέρωση με τον Γιώργος Ζαίρης και Γιάννης Πάγκος
12:00-14:00
¨Μπουρμπουλήθρες¨. Radio Show με τον Τόλη Αγγελακόπουλο, Μέλανη Μιλένοβα και τον Στάθη Μπογδάνο
14:00-16:00
¨Της Κακομοίρας¨. Αθλητικά Εκπομπή με τον Κώστα Ραπτόπουλο και τον Γρηγόρη Κόκκινο
16:00-18:00
¨Σου έχω Νέα¨. Καθημερινή Ραδιοφωνική Εκπομπή με την Ελένη Μπαρμπάκου
20:00-22:00
¨΄Αμεσος Λόγος¨. Ραδιοφωνικό Talk Show με τον Παύλο Μασμανίδη και τον Χρήστο Αργυριάδη
08:00-10:00
¨Ράπ & Κούλ Show¨. Αθλητική Εκπομπή με τον Κώστα Ραπτόπουλο και τον Νίκο Κουλιανό
10:00-12:00
¨¨Πλάκα Τέλος¨. Αθλητική Ενημέρωση με τον Γιώργος Ζαίρης και Γιάννης Πάγκος
12:00-14:00
¨Μπουρμπουλήθρες¨. Radio Show με τον Τόλη Αγγελακόπουλο, Μέλανη Μιλένοβα και τον Στάθη Μπογδάνο
14:00-16:00
¨Της Κακομοίρας¨. Αθλητικά Εκπομπή με τον Κώστα Ραπτόπουλο και τον Γρηγόρη Κόκκινο
16:00-18:00
¨Σου έχω Νέα¨. Καθημερινή Ραδιοφωνική Εκπομπή με την Ελένη Μπαρμπάκου
20:00-22:00
¨Η Καμπάνα του Πόντου¨. Παραδοσιακή Ποντιακή Μουσική με τον Τάκη Τσαγκαλίδη
08:00-10:00
¨Ράπ & Κούλ Show¨. Αθλητική Εκπομπή με τον Κώστα Ραπτόπουλο και τον Νίκο Κουλιανό
10:00-12:00
¨¨Πλάκα Τέλος¨. Αθλητική Ενημέρωση με τον Γιώργος Ζαίρης και Γιάννης Πάγκος
12:00-14:00
¨Άμεσος Λόγος¨. (Ε) Ραδιοφωνικό Talk Show με τον Παύλο Μασμανίδη και τον Χρήστο Αργυριάδη
14:00-16:00
¨Της Κακομοίρας¨. Αθλητικά Εκπομπή με τον Κώστα Ραπτόπουλο και τον Γρηγόρη Κόκκινο
16:00-18:00
¨Σου έχω Νέα¨. Καθημερινή Ραδιοφωνική Εκπομπή με την Ελένη Μπαρμπάκου
18:00-20:00
¨Αθλητικές Περιπολίες¨. Αθλητικά Νέα με τον Γιώργο Αργυριάδη
20:00-22:00
¨Τελευταία Ταχύτητα¨. Μουσική Εκπομπή με τον Σταύρο Καδόγλου
22:00-01:00
¨Μουσική Εκπομπή¨. Mε τον Dj Νίκο Χαλκούση
06:00-09:00
¨O Κουρσάρος Ξύπνησε Νωρίς¨. Mε τον Απόστολο Μακρυανίδη
09:00-12:00
¨Παρέμβαση¨. Mε τον Κώστα Παπαζαφειρίου
12:00-14:00
¨Μουσική Δίχως Όρια¨. Εκπομπή Ακροατών με τον Γρηγόρη Παπαδόπουλο
14:00-15:00
¨Εκτός Κλίματος¨. (Ε) Mε τον Παναγιώτη Τσαρτσιανίδη
15:00-17:00
¨Μουσική Εκπομπή¨. Με τον Δημήτρη Μιλιόγλου
18:00-20:00
¨Πες-Βρές¨. Παιδικό Ραδιοφωνικό Kids Radio Show με την Αλεξάνδρα Δαλάκα
22:00-01:00
¨Μουσική Εκπομπή¨. Με τον Dj Νίκο Χαλκούση
06:00-09:00
¨O Κουρσάρος Ξύπνησε Νωρίς¨. Mε τον Απόστολο Μακρυανίδη
09:00-12:00
¨Παρέμβαση¨. Mε τον Κώστα Παπαζαφειρίου
12:00-15:00
¨Η Καμπάνα του Πόντου¨. Παραδοσιακή Ποντιακή Μουσική με τον Τάκη Τσαγκαλίδη
15:00-17:00
¨Remix¨. Μουσική Εκπομπή με τον Dj Valentino
18:00-20:00
¨Lepτομέρειες¨. Ραδιοφωνική Κοινωνικοπολιτική Εκπομπή με την Μαίρη Γκαλιανίδου,Πάνο Πουρναρά, Αναστασία Καταράκη και Εύη Κλειτσίκα
20:00-22:00
¨Όπως Παλιά¨. Μουσική Εκπομπή με τους Μπάμπη Σαββίδη και Μπάμπη Μπαρά
22:00-00:00
¨Μουσική Εκπομπή¨. Με τον Δημήτρη Μιλιόγλου